pl en en

Pompy łopatkowe i tłoczkowe VICKERS

Nasz magazyn części zamiennych jest doskonale zaopatrzony i podstawowe grupy rotacyjne łącznie z blokami tłocznymi do pomp wielotłoczkowych takich typów jak: PVE 19, PVE 21, PVH 57, PVH 74, PVH 98, PVH 131 oraz wkłady (cartridge) do pomp łopatkowych 25VQ17, 35VQ25, 35VQ30, 35VQ35 i 35VQ38 mamy praktycznie w ciągłej sprzedaży.

 

Ponieważ w/w typy należą do najbardziej rozpowszechnionych w Europie jednostek i jak wiadomo klient nie chce czekać po kilka dni na dostawę części i pragnie natychmiast rozpocząć naprawę maszyny, która stojąc przynosi mu każdego dnia straty, my ze swojej strony staramy się na bieżąco każdego dnia uzupełniać nasze zapasy magazynowe nowymi dostawami.

 

Pozostałe elementy do pomp i silników typów : PVB, PVQ, PFB, PVM, VMQ, V10, V20, V2010, V2020, V, VQ, VM oraz MFB, 25M, 35M, 45M, 50M sprowadzamy na indywidualne zamówienie klienta w ciągu kilku dni.

 

Prosimy pamiętać, aby przy zapytaniach o części do pomp i silników Vickers (Eaton) zawsze podawać wszystkie dane z tabliczki znamionowej danej jednostki.

W naszej ofercie posiadamy podzespoły hydrauliki siłowej Vickers, m.in. pompy hydrauliczne Eaton, pompy łopatkowe 35VQ, pompy łopatkowe Denison, pompy Char-Lynn, pompy tłoczkowe PVH i wiele innych pomp hydraulicznych.
Uwaga:
Wszelkie zastrzeżone nazwy, znaki towarowe, logo, nazwy produktów oraz oznaczenia usług (nazywane łącznie „znakami towarowymi”) umieszczone w tym serwisie internetowym zostały wykorzystane jedynie w celach informacyjnych i stanowią wyłączną własność odpowiednich podmiotów.

Żadna z treści umieszczonych w tym serwisie internetowym nie może być interpretowana jako nieuprawnione lub zamierzone używanie przez nas znaków towarowych ich właścicieli ani też sprawiać wrażenia, że jesteśmy posiadaczami identycznych znaków i praw, a wręcz przeciwnie, wzmianka o znakach towarowych służy tylko dla celów dystrybucji tych produktów.